TVP HD i BBC HD w ofercie CYFRY +

AKTUALNOŚCI, MEDIA, TELEWIZJA

CYFRA+ wzbogaciła ofertę programową o kolejne kanały nadawane w standardzie High Definition – TVP HD oraz BBC HD. Od 10 czerwca liczba oferowanych przez CYFRĘ+ programów dostępnych w wysokiej rozdzielczości wzrośnie do 14.

„Zależy nam na rozwoju oferty HD i tego też oczekują nasi abonenci. Włączenie kanału telewizji publicznej w wysokiej rozdzielczości do oferty CYFRY+ to na początek szczególna atrakcja dla kibiców piłki nożnej, którzy dzięki TVP HD obejrzą w CYFRZE+ mecze Mundialu w standardzie High Definition. Ale także miłośnicy dobrego kina i muzyki w jakości HD znajdą dla siebie wiele ciekawych pozycji”powiedziała Beata Ryczkowska, Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego CANAL+ Cyfrowy.

Platforma CYFRA+ systematycznie rozwija portfolio kanałów tematycznych. Miesiąc temu zaoferowała abonentom aż 4 nowe kanały, w tym 3 w standardzie HD (Cinemax HD, FOX Life HD, Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD), teraz dołącza do nich TVP HD i BBC HD.

Kanały trafią do pakietu Prestiżowy HD+ lub będą dostępne w opcji HD MIX. Ponadto BBC HD będzie można nabyć za 5zł miesięcznie jako pojedyńczą opcję.

inf. cyfra+ pr

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry