Jak znaleźć pracę w Wielkiej Brytanii za pomocą Twittera ?

AKTUALNOŚCI


Większość osób poszukujących pracę zagląda w pierwszej kolejności do internetu. Nic w tym dziwnego, gdyż internet stał się najszybszym i najtańszym medium ogłoszeniowym.W tym celu powstały wyspecjalizowane portale pozwalające na wyszukanie interesujących nas ofert pracy.
W Wielkiej Brytanii agencje pośrednictwa pracy poszły o krok dalej wykorzystując w ciekawy sposób tzw. Social Media a dokładnie Twittera.

Co to jest Twitter ? To forma mikro blogu pozwalająca na wysyłanie (publikowanie) w czasie rzeczywistym, krótkich 140 znakowych wiadomości przez użytkowników. Twitter pozwala nam również na dodawanie (śledzenie) wiadomości znajomych osób i prowadzenie rozmowy.

JobSite.co.uk uruchomiło spersonalizowane wiadomości „Twitterowe” o nowych ofertach pracy.
Zastanawiacie się pewnie jak to działa. Całkiem prosto. Wystarczy założyć konto Twitter i dodać do śledzenia @Jobsitejobs. W odpowiedzi dostanie się wiadomość z linkiem. Należy odwiedzić wskazaną stronę internetową i uzupełnić formularz o ofertach pracy jakie chce się otrzymywać.

Po zatwierdzeniu, jeśli pojawią się oferty pracy związane z wyznaczonymi przez Ciebie kryteriami będziesz je otrzymywać do skrzynki na Twitterze.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry