Letnie seanse filmowe

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Jeśli nie masz co zrobić z wolnym czasem, może warto wybrać się do kina. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oto krótki przegląd aktualnych propozycji filmowych.


Na ekrany polskich kin wszedł właśnie film „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus” w reżyserii Pascale’a Pouzadoux. W główne postaci wcielili się znani francuscy aktorzy: Sophie Marceau oraz Dany Boon. Jest to prześmieszna historia o zamianie ról życiowych i wynikających z tego powodu przedziwnych sytuacji. Przyjemna komedia w sam raz na letnie wieczory.

Wśród najświeższych propozycji pojawiły się również obrazy cięższego kalibru. Dramat „Oczy szeroko otwarte” w reżyserii Haima Tabakmana to opowieść o zakazanej miłości rozwijającej się w środowisku ortodoksyjnych Żydów. A także dramat psychologiczny „Zagubienie w miłości” Patrice’a Chéreau opisujący trudne relacje damsko-męskie, którym zawsze towarzyszy chaos i pustka.

„Czwarty stopień” w reżyserii Olatunde’a Osunsanmi to film z pogranicza dokumentu i horroru. Psycholożka Abigail (w tej roli Milla Jovovich) za wszelka cenę pragnie poznać prawdę o grupie pacjentów cierpiących na zaburzenia snu.

9 lipca odbędzie się premiera czwartej (jednocześnie ostatniej) części przygód Shreka i jego przyjaciół – wesoła historyjka obfitująca w całe mnóstwo przeróżnych perypetii. „Shrek Forever” już wkrótce na ekranach kin!

Filmowych ekranizacji w tym sezonie nie zabraknie. W zależności od nastroju, zdecyduj się na odpowiedni repertuar, który zapewni ci rozrywkę i umili czas.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry