Filmy Filmy Filmy …

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Rozpoczynamy cotygodniowy cykl ‚Filmy Filmy Filmy…’ w którym postaramy się wam przedstawić ciekawe filmy, które warto obejrzeć w domowym zaciszu … W każdy piątek poznacie 3 nowe filmy, po jednym z lat 80-tych, 90-tych oraz początku XXI wieku.

W tym tygodniu proponujemy : Zombieland (2009) , Sixteen Candles (1984) oraz V.I Warshawski (1991).

Zombieland (2009)


Plaga zamienia całą ludzkość w żądne krwi zombie. Zakażenia udało się uniknąć nielicznym. Wśród nich jest fajtłapowaty student Columbus (Jesse Eisenberg), który boi się własnego cienia oraz uwielbiający gorące laski, nieustraszony Tallahasse (Woody Harrelson). Razem muszą stawić czoła najbardziej przerażającemu wyzwaniu w swoim życiu, czyli zniesieniu wzajemnego towarzystwa. W walce o przetrwanie towarzyszą im Emma Stone i Abigail Breslin. Zombieland to zabójcza komedia, pełna wystrzałowej rozrywki. (mat dystrybutora)
Film aktualnie dostępny na DVD i Blue Ray oraz m.in serwisie VOD Cyfry+

Sixteen Candles (1984)


Dziś są 16 urodziny Samanthy Baker i jest ona gotowa aby świętować ten ważny dzień w jej życiu. Niestety nikt z rodziny o tym nie pamięta ze względu na ślub jej siostry. Szesnaście świeczek to typowa dla lat 80tych komedia młodzieżowa, napisana i wyreżyserowana przez wspaniałego Johna Hughes’a (twórcy m.in The Breakfast Club oraz Home Alone). W rolach głównych zobaczycie Molly Rigwald ikonę filmów młodzieżowych lat 80tych oraz drugoplanowych rolach Johna Cusaka wraz z siostrą Joan oraz Anthony’ego Michael Halla.


V.I Warshawski (1991)Kathleen Turner znana m.in z filmów „Miłość, szmaragd i krokodyl” oraz „Przypadkowy Turysta” jest bezkonkurecyjna w roli wygadanego pełnego seksu i uroku osobistego, prywatnego detektywa o polsko brzmiącym nazwisku V.I Warshawski. Zostaje wynajęta do wyjaśnienia zabójstwa słynnego hokeisty Bernarda ‚Boom-Boom’ Grafalka. Z wrodzoną brawurą, odwagą i urokiem osobistym wkracza na obcasach w bezwzględny świat zbrodni. Dynamiczna gra aktorska oraz ciekawy scenariusz napisany na podstawie nowel Sary Paretsky gwarantuje 85 minut świetnej zabawy.

Zapraszamy za tydzień po następną porcję filmów wartych obejrzenia …

Powiązane wpisy

  • Ciotka

    hahahahaha .. zombieland wymiata 😉

  • WujeK

    Kathleen Turner jest superancka w filmie VI Warshawski … polecam!! 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry