Filmy na weekend (23-25 lipca 2010)

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Kontynuujemy cykl „Filmy Filmy Filmy…” , w którym polecamy wam 3 filmy z trzech wspaniałych dekad – lat 80 tych 90tych i 00 tych 🙂 Na ten weekend przygotowaliśmy dla Was same komedie :

„The Witches of Eastwick” (1987) , „Death Becomes Her” (1992) , Rewers (2009)

The Witches of Eastwick (1987)


Czarownice z Eastwick to klasyczna komedia w wyborowej obsadzie. W rolach głównych same gwiazdy Hollywood: Jack Nicholson, Susan Sarandon , Michelle Pfeiffer oraz Cher. Głównymi bohaterkami są Alex Suki i Jane, trzy znudzone kobiety mieszkające bez mężów w Nowej Anglii. Pewnego wieczoru podczas spotkania przez przypadek wymyślają mężczyznę marzeń. Kilka dni później ich życzenie się spełnia powodując dramatyczne zmiany w ich codziennym życiu.

Film do obejrzenia na kanale TCM (jest powtarzany dość często) oraz na DVD

„Death Becomes Her” (1992)


Kolejne gwiazdy we wspaniałej czarnej komedii Roberta Zemeckisa. Meryl Streep, Goldie Hawn oraz Bruce Willis to genialnie dobrane trio. Co ich łączy ? Miłość, zdrada …. życie wieczne … Niektórzy ludzie zrobią wszystko aby być wiecznie młodym. Do nich należą Madeline i Helen, główne bohaterki filmu. Za pomocą magicznego eliksiru przeistaczają się w chodzące trupy z Beverly Hills 🙂

Film aktualnie na antenie kanału CINEMAX i CINEMAX HD oraz CINEMAX 2.

„Rewers” (2009)Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych – wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), „szara myszka”, która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się żadna tajemnica. W starej kamiennicy pojawiają się kolejni adoratorzy. Żaden z nich nie wzbudza jednak zainteresowania Sabiny. Pewnego dnia, „jak spod ziemi”, zjawia się tajemniczy Bronisław (Marcin Dorociński). Jego obecność rozpocznie serię zaskakujących zdarzeń, które ujawnią ciemną stronę kobiecej natury…(mat. dystr.)

Film jest aktualnie na antenie CANAL+Polska oraz dostępny na DVD

Życzymy miłego oglądania 🙂

Powiązane wpisy

  • WujeK

    Rewers powinien dostać Oskara! … ale cóż 🙁 w 50% Oskary dostają gnioty i tym razem tak właśnie się stało


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry