Ostatnia „Piła” w 3D

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Studio Lionsgate odpowiedzialne za produkcję, potwierdziło że to ostatni film z serii. Według reżysera najnowszej Piły, Kevina Greuterta: – Jest coś niesamowitego w tworzeniu  finałowego rozdziału tej opowieści. To będzie przeżycie nie tylko dla wiernych fanów serii, ale również dla osób,  które nigdy wcześniej nie widziały Piły.  Reżyser nie ukrywa satysfakcji mówiąc: – Jestem dumny z możliwości bycia częścią filmowego świata Piły od samego początku, aż do teraz.

Fanom Piły oczekującym  z niecierpliwością na ostatni rozdział opowieści przyjdzie poczekać do jesieni. Starym zwyczajem, premierowy pokaz kolejnej części serii zostanie zaprezentowany w amerykańskich kinach podczas Halloweenowego weekendu. Miejmy nadzieję, że polski dystrybutor postara się,  by kinomani z Polski mogli zacząć się bać w tym samym czasie. Bać się w trójwymiarze:)

Trailer filmu Piła 3D:

Powiązane wpisy

 • Olaa

  Szaałuu nie było . Pierwsza scena dośc sztuczna .

 • Piłkarz

  Dla mnie cała ta piła to jedno wielkie G….. Która to już bedzie 6 czy 7 część ? 1 część miała sens bo była czymś nowym … ale kazdą kolejną uważam za marnowanie zasobów tj: kliszy filmowej czy ludzkiej pracy ;P

 • jagoda

  no, no, no…bać się i to w 3d. tego jeszcze nie było 🙂

 • adrenalina

  Wow, ostatnia część „Piły” w dodatku w 3D. Juz szykuje many;)


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry