Wojownicy Ninja, Charlize Theron, wokalista grupy The Killers i rozróba

MUZYKA, ROZRYWKA

Wokalista grupy The Killers, Brandon Flowers nie mógł nagrać lepszego teledysku do promocji swojego pierwszego solowego singla. Przyznam szczerze, zazdroszczę facetowi. W wideoklipie do całkiem przyjemnego utworu Crossfire, muzyk cały czas ratowany jest z opresji przez piękną Charlize Theron. Blondwłosa aktorka kopie tyłki, aż miło. Z resztą zobaczcie sami. Po czwartym obejrzeniu klipu, warto też posłuchać piosenki:)

Premiera debiutanckiego krażka Brandona Flowersa, zatutułowanego Flamingo, planowana jest na wrzesień.

  • Wojtek

    Szczerze to zaskoczyłeś mnie tym newsem ;).
    Oby więcej takich nowinek! Co do teledysku to w 200% się zgadzam… trzeba obejrzeć kilkakrotnie, żeby móc się skupić na muzyce ;).
    Powodzenia.!

  • J.N.

    Brandon Flowers solo! Zapowiada się ciekawie. Tym bardziej, że za produkcję debiutanckiej płyty wokalisty grupy The Killers odpowiadają 3 panowie: Brendan O’Brien (The Offspring, Pearl Jam), Daniel Lanois (Bob Dylan, U2, Sinéad O’Connor) oraz Stuart Price ( m. in.:producent ostatniego albumu The Killers „Day & Age” z 2008 r.). Sukces murowany!(?). Jeżeli chodzi o klip do piosenki promującej album, no cóż, scenariusz nie jest szczególnie skomplikowany. Piękna Charlize Theron niczym Uma Turman w Kill Billu spuszcza łomot wojownikom ninja ratując Flowers’a z opresji. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda zabójczo:D Nieukrywana zazdrość autora artykułu jest jak najbardziej uzasadniona. W końcu blond piękność jest typem kobiety, której z pewnością nie wyrzuciłybyście z łóżka;)


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry