Ciekawostki z rynku TV SAT

CIEKAWOSTKI

Już we wrześniu planowane jest przemienienie kanału Hallmark Channel w całkowicie odmienny program o tematyce ‚thriller & suspense” nadający filmy i seriale głównie produkowane przez NBC Universal. 13th Street znany jest od wielu lat na rynku m.in Niemiec, Francji oraz Hiszpanii juz tej jesieni będzie według planów dostępny dla widzów polskich. Może zastanawiać celowość takiego projektu w gąszczu istniejących już w Polsce kanałów takich jak : AXN Crime, ID Investigation Discovery oraz Crime & Investigation Network start z takim kanałem jest dobrym pomysłem.

Korzystający z opcji premium CANAL+ juz prawdopodobnie tej jesieni będą mieli dostęp do nowego kanału CANAL+ SPORT 3 a to m.in dzięki szybkiemu przydzieleniu koncesji na nadawanie przez KRRiTV. CANAL+ posiada największy w Polsce pakiet praw do nadawania europejskiej piłki nożnej m.in liga polska, angielska, francuska,włoska oraz hiszpańska. Zapewne nie zabraknie zawartości merytorycznej aby zapełnić ciekawą ramówką nowy kanał.

Gdy lato w pełni trudno znaleźć ciekawą ofertę promocyjną u dostawców satelitarnej telewizji cyfrowej w Polsce. Tego lata się to zmieniło. Jest stagnacja na platformie N oraz Polsatu Cyfrowego. Cyfra jako jedyna próbuje zawalczyć o nowych abonentów wydłużając promocyjne warunki. Teraz w Cyfrze + do 7 miesięcy 50% taniej na wszystkie pakiety i opcje dodatkowe.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry