Starcraft II Wings of Liberty – Już w sklepach!!

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA

Dziś na rynku pojawiła się pierwsza części długo oczekiwanej gry Starcraft II.
Blizzard w komunikacie prasowym podaje że Wings of Liberty kontynuuje sagę w miejscu, gdzie zakończyła się ona w StarCraft: Brood War®.

Fabuła przedstawia czyny szeryfa, który stanął na czele rebelii, Jima Raynora.
Gracze będą mogli odczuć niepowtarzalne doświadczenie poprzez wybór własnej ścieżki misji oraz technologii i ulepszeń badawczych odpowiadających ich stylowi gry w trakcie kampanii złożonej z 29 misji.
W grze znajdą się także misje w trybie challenge o ściśle określonych celach, które zostały wprowadzone, by zaznajomić graczy z podstawami strategii używanych w grach wieloosobowych.

Jak widać Blizzard dołożył wszelkich starań, aby rozgrywka jednoosobowa przynosiła jak najwięcej wrażeń. Jednak to dopiero początek, gra jednoosobowa jest doskonałym przygotowaniem do trybu wieloosobowego, jak się zapewne domyślacie Blizzard dołożył wszelkich starań aby urozmaicić nam ten rodzaj rozgrywki.
Ulepszony battle.net został wyposażony w nowe funkcje, takie jak komunikacje głosową, przechowywanie plików z użyciem technologii chmurowego przetwarzania danych, lig i rankingów, systemu osiągnięć czy śledzenia statystyk wszystko to oczywiście po to aby nadać rozgrywką wieloosobowym niepowtarzalnych doznań i ogromnych możliwość.

Starcrafta II możecie zakupić w formie cyfrowej na eu.starcraft2.com już od godziny 10:00 CEST.
Grę można również znaleźć w dobrych punktach z grami komputerowymi, jak się dowiadywaliśmy, cena gry we Wrocławskich sklepach sięga od 170 do 200 zł i jeszcze jest dostępna na sklepowych półkach.

źródła:
Artykuł na podstawie informacji zamieszczonych przez producenta:
-Blizzard Entertainment: Komunikaty prasowe
-Blizzard Entertainment: Press Kit SC2-collectors

Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry