Przyjazne narzędzia, które zwiększą komfort i ekonomikę Twojej podróży…

GADŻETY

Power Station Traveler Multi-Gadget Charger jest rozwiązaniem idealnym dla tych, którzy w czasie podróży korzystają z wielu urządzeń jednocześnie. Ta „multi-ładowarka” może ładować naraz do 3 małych urządzeń, takich jak telefon komórkowy czy MP3-ka. Dodatkowo umieszczona jest w poręcznej torbie, przez co można ją łatwo przenosić i za pomocą dodatkowego adaptera AC/DC używać nie tylko w aucie, ale też w domu czy w hotelu, w którym się akurat zatrzymaliśmy.

Koszt urządzenia w USA to ok. $30

Kurgo Auto Tray Table to prosty w montażu, uniwersalny stolik-przybornik, na którym możesz m.in. zjeść szybki posiłek w samochodzie lub umieścić odtwarzacz video dla swoich znudzonych podróżą dzieci, aby nie przeszkadzały w jeździe. Dzięki zastosowanemu prostemu systemowi zacisków taką podstawkę można podłączyć do koła kierownicy lub zagłówka w siedzeniu.

Koszt urządzenia w USA to ok. $23

JuiceBar Solar Charger to lekka, kieszonkowa (rozmiar telefonu komórkowego) ładowarka ekologiczna korzystająca z energii słonecznej, za pomocą której można ładować wiele różnych urządzeń kompaktowych. W zestawie jest również 12 końcówek-adapterów kompatybilnych z najpopularniejszymi telefonami komórkowymi, iPodami itp.


Koszt urządzenia w USA to ok $42

Źródła: reuters.com; cableorganizer.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry