Filmy, Filmy, Filmy – 30 lipca – 1 sierpnia

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Na najbliższy weekend polecamy następujące filmy z lat 80tych , 90tych i aktualnych..

„Private Benjamin” (1980) , „Wayne’s World” (1992) oraz „Yes Man” (2008)

Private Benjamin (1980)Judy Benjamin prawdopodobnie jedna z niewielu bohaterek filmowych, której w czasie nocy poślubnej umiera mąż podczas stosunku seksualnego. W tej roli jedyna w swoim rodzaju Goldie Hawn. Pod wpływem załamania nerwowego i podstępnego opisu co ją czeka w wojsku decyduje się wstąpić do armii amerykańskiej. Pełna humoru i wspaniałej gry aktorskiej nominowana do Oscara klasyczna komedia.

Film dostępny w Polsce na DVD oraz często emitowany na kanale TCM.

Wayne’s World (1992)
„Oto poruszający dramat utrzymany w tradycji tak znakomitych epickich dzieł, jak Dziesięcioro Przykazań, Lawrence z Arabii czy Ghandi … STOP! To nie ten film! To przecież Świat Wayne’a – najbardziej absurdalna , odlotowa, pełna rockowych rytmów i gorących ślicznotek komedia, w której prym wiodą dwaj czadowi prezenterzy :Wayne Campbell (Mike Myers) i Garth Algar (Dana Carvey).”
//mat z okładki dvd

Film dostępny na DVD oraz UPC na żądanie (5zł)

Yes Man (2008)


„Bohaterem filmu jest urodzony pesymista, z zawodu urzędnik bankowy, Carl Allen (Jim Carrey), który zdecydowanie nadużywa słowa „nie”. Jego życie jest smutne i nudne, a on sam pozbawiony jakiejkolwiek chęci do zmian. Pewnego dnia, za radą dawnego przyjaciela, Carl dołącza do stowarzyszenia, którego ideą jest pozytywne myślenie o sobie, swoim otoczeniu i przyszłości. Będąc pod wrażeniem charyzmatycznego guru, Carl poddaje się jego perswazji i przyjmuje postawę na „tak”. ”

// mat hbo.pl

Film jest aktualnie w antenie HBO Comedy. Jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Polecamy!


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry