Filmy na weekend 13-15 sierpnia 2010

AKTUALNOŚCI, FILM, HUMOR, ROZRYWKA

Kolejny weekend przed nami i tym samym nowa porcja filmów do obejrzenia. Tym razem z lat 80’tych polecam wam klasyczną już komedię : Trading Places (1983) z lat 90’tych kolejną komedię „Bowfinger” (1999) oraz jeszcze jedną komedię „Down to Earth” (2001). Pomyślałem, że przyda się porcja wesołych filmów, tyle smutków wokół nas …:)

Trading Places (1983)

Nieoczekiwana zmiana miejsc przedstawia nam jak może skomplikować się życie spowodowane błahym zakładem pomiędzy dwoma bogatymi zgryźliwymi i wrednymi tetrykami. Louis Winthorpe(Dan Aykroyd) bogaty i usytuowany na szczycie drabinki społecznej w jednej chwili za sprawą zakładu zamienia się miejscem z żebrakiem Billy Ray’em (Eddy Murphy). Sprawcy tej nieszczęsnej zamiany nie przewidują jednak efektów swoich gierek z ludzkim losem. Dochodzi do … 🙂

Film dostępny na DVD

Bowfinger (1999)

Historia z życia wzięta, przynajmniej tak mi się wydaje, gdyż każdy marzy o tym aby zrealizować własne marzenia i odnieść sukces. Tak jest i w przypadku głównego bohatera Roberta Bowfingera, producenta, scenarzysty, reżysera właściciela wytwórni filmowej, pragnącego zdobyć sławę w Hollywood. Bowfinger zawsze chciał nakręcić film ze znanymi gwiazdami Hollywood, niestety mimo wielu prób kończyło się to fiaskiem. Pewnego dnia wpada na pomysł jak nakręcić film za około 2000$ ze znaną gwiazdą …. i nawet bez jej wiedzy… Bowfinger jest mistrzowskim popisem aktorskim Steve’a Martina, Eddiego Murphy’ego oraz Christine Barański (znanej z serialu Cybill). Polecam Wam ten film serdecznie, będzie to jedne z najlepiej spędzonych 90 minut przed telewizorem w waszym życiu.

Film dostępny na DVD

Down to Earth (2001)

Głównym bohaterem filmu pt: „Spadaj na Ziemię” jest Lance początkujący komik. Całe dotychczasowe życie pracujący na swój coraz bliższy spełnieniu sukces. Mimo nie posiadania specjalnego talentu jakiego spodziewamy się po zawodzie komika nie daje za wygraną. Pech chciał, że pewnego wieczoru jadąc do domu rowerem zostaje zabity, jak się później okazuje przez przypadek i przedwcześnie. Trafia do Nieba by za chwilę spaść na Ziemię w ciele prawie 80 letniego ‚nadzianego’ dziadka. Pełna humoru opowieść o człowieku któremu dano drugą szansę na spełnienie marzeń.

Film dostępny na DVD oraz VOD Cyfry+ za 8zl

Do zobaczenia za tydzień 🙂

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry