Motorola Droid 2 – jak Hal z „Odysei kosmicznej 2001”?

GADŻETY, MOBILE, TECHNOLOGIE

W Internecie ostatnimi czasy zaczęło pojawiać się coraz więcej wycieków na temat nowej Motoroli Droid 2. Kilka dni temu producent oficjalnie zaprezentował urządzenie, przez co plotki i niedopowiedzenia zostały rozwiane.
Motywem przewodnim kampanii stało się czerwone „oko”, jakim mruga do nas ze swojego wyświetlacza telefon, co przywołuje skojarzenia z interfejsem komputera Hal 9000 z filmu Stanleya Kubricka „Odyseja kosmiczna 2001”.

Droid 2 pracuje na platformie najnowszego Androida 2.2, posiada odtwarzacz Adobe Flash Player, wysuwaną klawiaturę QWERTY z dużymi klawiszami, procesor z zegarem 1 GHz, aparat z matrycą 5 Mpx, który rejestruje wideo w rozdzielczości 720×480 pikseli, dual-LED flash, a wyświetlacz WVGA o przekątnej 3,7 cala pokazuje obraz w rozdzielczości 480×854 piksele. Telefon dysponuje pamięcią wewnętrzną o pojemności 8 GB, do tego producent dodaje kartę o tej samej pojemności, a jak i to nie wystarczy – można ją oczywiście wymienić na większą, do 32 GB. Razem ma się w telefonie maksymalnie 40 GB pamięci.
Wymiary urządzenia: 60,5×116,3×13,7 mm, waga: 169 g.

Motorola Droid 2 wejdzie do sprzedaży jeszcze w trzecim kwartale tego roku dla użytkowników sieci CDMA.

Źródło: mGSM

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry