Scifi Channel – co nowego we wrześniu ?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, TELEWIZJA

Sci Fi channel to kanał poświęcony fantastyce naukowej, światu fantasy, horrorom i zjawiskom paranormalnym. Jest dostępny w Polsce na platformie CYFRA+, N, ORANGE oraz wybranych sieciach kablowych. Na wrzesień przygotował dla widzów wiele ciekawych seriali i filmów. Między innymi :

(c) scifi channel

EUREKA SEZON 2 – poniedziałki o 21:00
We wrześniu kontynuować będzie emisję serialu Eureka. Zgłębimy kolejne tajemnice tego cudownie dziwnego miasta. Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali oni nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, żę stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

MIESIĄC STEPHENA KINGA – od 8 września (środy o 21:00)
Legendarny autor science fiction, Stephen King, kończy 21 września 63 lata. By pomóc mu w obchodach tego jubileuszu, kanał Sci Fi poświęci całe pięć tygodni fantastycznym programom, zrealizowanym na podstawie jego bestsellerów. Począwszy od 8 września, w każdy środowy wieczór o 21:00 zaprezentuje pokaźną kolekcję miniseriali Stephena Kinga, które przygotują widzów do październikowej premiery cyklu Haven. Na 8 i 15 września zaplanowano emisję miniserialu Stephen King: Złote lata, 22 września wyświetli Stukostrachy, zaś 29 września obejrzeć będzie można Lśnienie. W każdy środowy wieczór SCIFI zaprasza więc na porcję literackich emocji w ramach obchodów urodzin Stephena Kinga.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry