Smartphone Lumigon T1 – czy naprawdę istnieje?

CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, TECHNOLOGIE

Coraz więcej informacji pojawia się w sieci na temat realizacji projektu duńskiej firmy Lumigon i wypuszczeniu jej nowego produktu na rynek. Mimo zapowiedzi, ukazujących się w Internecie zdjęć smartphone’a T1 oraz coraz atrakcyjniejszych specyfikacji telefonu – urządzenia w sklepach nadal brak. Producent dalej jednak stara się przekonać, że premiera produktu nastąpi. Tylko kiedy?

Firma tłumaczy ciągłe przekładanie daty premiery zmianami funkcjonalności smartphone’a. Ostatecznie sprecyzowano, że produkt ukaże się w przedsprzedaży we wrześniu, natomiast oficjalnie zadebiutuje na rynku miesiąc później. Z ostatnich wiadomości wynika, że a aparacie zmieniono nawigację, umieszczono port kart SD na zewnątrz, zmienił się wygląd, a telefon będzie pracował na systemie Android 2.2

Co jest naprawdę w środku? Tego do końca nie wiadomo.
Prawdopodobnie procesor 1 GHz, A-GPS, pojemnościowy ekran dotykowy o nieznanym ostatecznym rozmiarze i rozdzielczości, WiFi, Bluetooth, wyjście HDMI 720p, akcelerometr, kamera 5 Mpix oraz radio.

Wiadomo tylko, że w zamyśle producenta aparat jest ładny, nowoczesny i minimalistyczny oraz może się podobać. Ale czy faktycznie w takiej wersji zostanie wprowadzony do sprzedaży? Jeśli w ogóle…

„Be Different” – tak mówi hasło reklamowe na stronie T1. Czy telefon je zrealizuje, sprawdzimy we wrześniu, albo i później. O ile nie zabraknie nam cierpliwości.

Źródło: Gazeta.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry