Zupełnie nowe wcielenie Joaquina Phoenixa

FILM, INTERNET, ROZRYWKA

Do sieci trafił trailer filmu zatytułowanego „I’m Still Here”, w którym zagrał Joaquin Phoenix i który niebawem wejdzie do kin. Jest to dokument opowiadający o szalonym, brodatym, „hip-hopującym” aktorze Joaquinie Phoenixie, a zwiastun filmu już wywołał w sieci nieprawdopodobne szaleństwo.

Phoenix jest znanym i cenionym współczesnym aktorem hollywoodzkim, zagrał Johnny’ego Casha w filmie biograficznym „Spacer po linie” oraz Commodusa w „Gladiatorze” Ridleya Scotta. Ale na początku 2009 roku aktor poszedł w zupełnie innym kierunku. Zabawił się swoim wizerunkiem, stylizując się na brudnego, rozczochranego i brodatego dziwaka oraz w takim wydaniu wystąpił u amerykańskiego komika Davida Lattermana w Late Show.

Jego pojawienie się w programie wywołało śmiech na widowni, niektórzy nawet zaczęli się doszukiwać w aktorze nowego Andiego Kaufmana.

Phoenix ujawnił, że porzuca karierę aktorską i zamierza tworzyć muzykę hip-hopową. Filmiki z jego próbami w tej dziedzinie trafiły na YouTube i osiągnęły oglądalność około miliona wyświetleń.

Obraz dokumentalny, w którym wystąpił Phoenix, wyreżyserował jego kolega po fachu Casey Affleck. Nie jest on pozbawiony szokujących, obrzydliwych jak i dramatycznych scen (które mogą nam się kojarzyć z „Boratem”).

Ale wszyscy wiciąż zadają sobie pytanie, czy to jest prawdziwy Joaquin?

Źródło: Mashable


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry