GetGlue, czyli kolejny tematyczny portal społecznościowy

AKTUALNOŚCI, BIZNES, INTERNET, KONWERGENCJA, MEDIA, ROZRYWKA, STRONY WWW, TECHNOLOGIE

GetGlue jest portalem społecznościowym, oferującym wiele usług i dzięki któremu możemy mieć dostęp do ulubionej rozrywki. Na interaktywnej stronie użytkownicy dzielą się swoimi zainteresowaniami, wyrażają opinie na tematy związane z rozrywką, polecają i odradzają filmy, książki, muzykę itp.

getglue.com


Niedawno GetGlue ogłosił, że „wpuszcza” w obieg nową aplikację dla systemu Android. Wprowadzając nowy program, jak i dodatkowe usługi, firma chce rozszerzyć swój zasięg oraz zwiększyć liczbę odbiorców.
Aplikacja ma być lustrzanym odbiciem podobnego programu dla iPhone’a i umożliwić użytkownikom zasięganie informacji na temat programów telewizyjnych, książek, muzyki i filmów oraz zbierać punkty i zdobywać tzw. „naklejki”.
Obecnie GetGlue pracuje nad aplikacją przeznaczoną dla urządzeń BlackBerry. Firma ujawniła też mnóstwo swoich nowych partnerów biznesowych, jak Revision3, HBO i Showtime, a także Barnes & Noble, Thrillist, FEARNet oraz TV Squad. Nowi partnerzy wprowadzają kolejne wirtualne jak i materialne „naklejki”, o które mogą się starać użytkownicy.

Get Glue nie jest jedyną taką witryną w sieci – konkuruje choćby z takimi serwisami jak Clicker, Tunerfish czy należący do CBS TV.com.

Źródło: Mashable


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry