Filmy na weekend 20-22 sierpnia 2010

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Kolejny weekend już przed nami. Niektóre dzisiaj polecane filmy możecie legalnie obejrzeć w internecie (linki podane pod opisami :

CUBE (1997)

Gliniarz. Zawodowy złodziej. Studentka matematyki. Architekt. Lekarka. Chłopak chory na autyzm. Sześcioro ludzi, sześć różnych osobowości spotyka się pewnego dnia wewnątrz olbrzymiego, tajemniczego sześcianu. Dość przypadkowy, nawet przewrotny zbiór osób. Żadne z nich nie pamięta jak się tam dostał i nie wie, gdzie się dokładnie znajdują. Nie ma wody, pożywienia ani logicznego wytłumaczenia całej sytuacji. Instynktownie starają się zbadać sześcian, ale wkrótce odkrywają, że jest to kompleks doskonale równych pomieszczeń, wypełnionych zabójczymi pułapkami i przejściami. Cała szóstka została wyrwana ze swojego codziennego życia i znalazła się w tajemniczym, pełnym śmiertelnych pułapek miejscu, z którego wydawać by się mogło nie może być wyjścia.

Nikt z nich nie wie, jak i dlaczego został uwięziony, każdy z sześciorga uwięzionych posiada umiejętności, które mogą im dopomóc w ucieczce. W obliczu rosnącego zagrożenia narastają pomiędzy nimi osobiste konflikty i walka o władzę. Kiedy będą współpracować pojawia się promyk nadziei, jednak kiedy do głosu dochodzi ich prawdziwe ego, ich wewnętrzne obawy i fobie nadzieja ta zacznie się bardzo szybko oddalać.

Gdy atmosfera staje się coraz bardziej przerażająca, więźniowie sześcianu muszą współpracować używając swoich różnych zdolności, aby rozwikłać tę tajemniczą układankę i wreszcie wydostać się z tego niebezpiecznego i klaustrofobicznego miejsca.
(opis: Wikipedia.org)

link do pobrania filmu: http://waszefilmy.gazeta.pl/index.php/68/CUBE

Pod słońcem Toskanii (2003)

Bohaterka filmu Pod słońcem Toskanii, amerykańska pisarka, nie ma łatwego życia. W jednej chwili rozpada się jej małżeństwo, traci dom i wpada w depresje. Wydawałoby się, że sytuacja bez wyjścia.Za sprawą przyjaciółki wyjeżdża na wycieczkę do Włoch, która później się okazuje, że odmienia jej życie i przywraca sens dalszej egzystencji. Scenariusz częściowo bazujący na bestsellerowej powieści Frances Mayes przedstawia Włochy od podszewki, przez jednych uważany za przesłodzony jeszcze innych za wspaniałą wycieczkę po Toskanii.

Film aktualnie w ramówce kanału Ale Kino.

Wieczór Kawalerski (1984)

Rick (Tom Hanks) się żeni.. Mimo,że przyszli teściowie otwarcie go nienawidzą, jego przyszła żona jest odzwierciedleniem tego czego zawsze pragnął. Dzień ślubu zbliża się bardzo szybko więc przyjaciele planują dla Ricka najbardziej wypasiony wieczór kawalerski. Film jest pełen dowcipów na niskim poziomie jednak wprawiających w bardzo zabawny nastrój. Aż trudno uwierzyć, że wielokrotnie nagradzany Oskarem Tom Hanks grywał w takich filmach.

Film dostępny na DVD

Zapraszamy za tydzień 🙂

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry