Serwis Clicker.com teraz również w urządzeniach Apple

AKTUALNOŚCI, INTERNET, MOBILE, ROZRYWKA

Clicker.com jest internetowym przewodnikiem po telewizji. Niedawno została uruchomiona aplikacja Clicker na iOS dla iPhone’a, iPada i iPoda Touch. Niebawem dostępna będzie również wersja programu dla poszczegółnych wersji iPada.

Aplikacja umożliwia użytkownikom wyszukiwanie, oglądanie i komentowanie 1.800 internetowych filmów z bazy serwisu (wszystkich epizodów jest około 200.000). Do tego można również pobrać i obejrzeć 12.000 dodatkowych filmów z iTunes.

Clicker prowadzi też internetową bazę zlistowanych filmów wideo sformatowanych w HTML5 dla iPhone’a oraz iPada. Jednak nie chodzi tylko o łatwiejsze wyszukiwanie oraz dostęp do ulubionych filmów. Aplikacja Clicker umożliwia korzystanie z Philo i Foursquare i dzięki niej można sprawdzić, co się dzieje u naszych znajomych, co oglądają w danej chwili, co jest teraz modne itp. Jeśli jakiś znajomy poleci Ci film, którego nie możesz zobaczyć na swoim telefonie komórkowym, zawsze możesz zrobisz notkę w aplikacji Clicker i obejrzeć wideo jak tylko będziesz mieć dostęp do komputera.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat aplikacji Clicker? Obejrzyj film:

Źródło: clicker.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry