Nowa „towarzyska” Nokia 5250 już we wrześniu

AKTUALNOŚCI, MOBILE

Firma Nokia przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu 5250 będącego następcą dość popularnej w ostatnim czasie Nokii 5230. Co ma zadecydować o powodzeniu w sprzedaży nowego produktu?

Z pewnością jedną z zalet tego eleganckiego i praktycznego telefonu jest połączenie multimedialnych możliwości muzycznych z czułym ekranem dotykowym. Dzięki jednemu ruchowi użytkownik przeniesie się w świat muzyki. Urządzenie posłuży nam również jako przenośny odtwarzacz filmów a także pozwoli na korzystanie z ulubionych portali społecznościowych (jak Facebook czy MySpace) oraz poczty elektronicznej w dowolnym miejscu i czasie. Będziemy na bieżąco ze znajomymi dzięki opcji czytania i wysyłania wiadomości oraz aktualizowania statusu już z poziomu pulpitu.
Maksymalna pamięć telefonu po dołączeniu karty to 16 GB, a dzięki sklepowi Nokia Music Store będziemy mogli w prosty sposób uzupełnić naszą bibliotekę mediów (serwis oferuje ponad 6 milionów utworów). 2-megapikselowa kamera wystarczy na uwiecznienie chwil spędzonych ze znajomymi, zaś w Ovi Sklepie pobierzemy na telefon mnóstwo gier, przydatnych aplikacji, multimediów i dzwonków.

Można zatem powiedzieć, że największym atutem tej zgrabnej Nokii jest jej „towarzyski” charakter oraz możliwość personalizacji i dostosowania wedle naszych upodobań.

Telefon będzie dostępny we wrześniu w pięciu kolorach: ciemnoszarym, niebieskim, czerwonym, fioletowym i białym – wszystkie w cenie ok. 600 złotych.

Źródło: mGSM


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry