Film na ostatni wakacyjny weekend

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

W wydaniu specjalnym cyklu „filmy na weekend” na najbliższy weekend polecam Wam komedię „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi”. Tak w ten weekend tylko jeden film a to dlatego, że to ostatnia szansa na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zaplanujcie sobotę tak aby zasiąść przed telewizorem o 20.00 i obejrzyjcie film, który polecam.

Zwiastun:

Opis (press kit):

Londyńczyk Sidney Young (Simon Pegg) to pozbawiony złudzeń intelektualista, który uwielbia i jednocześnie gardzi światem sław i znakomitości. Na co dzień ledwo wiąże koniec z końcem, prowadząc wyspiarski odpowiednik polskiego Pudelka. Wytyka w nim potknięcia i gafy lansowanych przez media celebrytów.

Życie Sidneya ulega diametralnej zmianie po bankiecie z okazji rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, na którym brylują gwiazdy z pierwszych stron bulwarówek. Na imprezę „wkręca się”, udając opiekuna Babe – świnki z klasą. Jego podopieczna w spektakularny sposób doprowadza wystawne przyjęcie do ruiny. Zdjęcia z tego skandalu obiegają plotkarskie magazyny, docierając do właściciela prestiżowego nowojorskiego tygodnika Sharps Claytona Hardinga (Jeff Bridges), który – rozbawiony występkiem Younga – ściąga go do pracy w swojej redakcji.

Po przyjeździe do Stanów młody dziennikarz odkrywa, że aby zaistnieć towarzysko i zawodowo w świecie show-biznesu i przy okazji zdobyć serce wschodzącej gwiazdki Sophie Maes (Megan Fox), zmuszony będzie do podjęcia wielu kompromisów. Wszystko to kłóci się z wyznawaną dotąd przez niego filozofią życiową. O tym, jak bardzo zaprzepaścił swoje ideały przypomina mu tylko nowo poznana koleżanka z pracy, dziennikarka Alison Olsen (Kirsten Dunst).

Film legalnie możecie obejrzeć w iPlexie…. za darmo!


Do zobaczenia za tydzień! 🙂

  • FilmManiac

    Bardzo sympatyczna komedia. Trochę brytyjskiego humoru, trochę badziewia amerykańskiego … ale tak czy inaczej fajnie się ogląda … Znani i lubiani aktorzy i aktorki … mile spedzone chwile przed telewizorem ..ehh ..komputerem … 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry