Dno den, czyli najlepsze z najgorszych na YouTube

INTERNET

Były już rankingi z najpopularniejszymi filmikami na YouTube, z najciekawszymi, najbardziej szokującymi i tymi najśmieszniejszymi. Żeby tego było mało, w sieci możemy również znaleźć listę najgorszych i najmniej ciekawych wideo. Za kryterium wyboru filmów przyjęto liczbę wyświetleń, oczywiście równą albo bliską zeru.

Jeśli chodzi o oglądanie filmików wideo online, pierwszym źródłem do jakiego sięgamy jest właśnie YouTube. Niektóre z umieszczanych tam codziennie filmików osiągają popularność mierzoną w milionach wyświetleń. YouTube kreuje również gwiazdy, takie jaką w ostatnim czasie stał się chociażby Justin Bieber.

Nie wystarczy jednak uploadować dowolny film na serwis, aby stał on się hitem. Na YouTube istnieje wiele filmów z bardzo małą liczbą wyświetleń, a nawet takich, które nieszczęśliwie nie zdobyły ich w ogóle. I ostatnio na temat tych „niewypałów” zrobiło się głośno, w sieci pojawiła się kolekcja filmów z liczbą wyświetleń 0. Ale dzięki popularności właśnie ze względu na brak popularności, wiele z tych filmików zyskało całkiem niezłą już oglądalność.
Oto jeden z nich:

Źródło: TechCrunch


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry