Sprzedaż STARCRAFT® II: WINGS OF LIBERTY™ przekracza 3 miliony egzemplarzy!!

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA

Jak donosi komunikat prasowy na stronie Blizzarda, StarCraft II utrzymuje rekordowe tępo sprzedaży. W ciągu zalewie miesiąca od daty premiery gra sprzedała się w 3 MILIONACH egzemplarzy, dzięki czemu StarCraft II: Wings of Liberty zyskuje miano najlepiej sprzedającej się gry komputerowej roku 2010.

Gra została wydana 27 lipca jednocześnie w Ameryce Północnej, Europie, Korei Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Brazylii, Chile, Argentynie, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Filipinach oraz niektórych regionach Tajwanu, Hong Kongu i Makao. Sprzedaż StarCraft II: Wings of Liberty w pierwszym dniu po premierze osiągnęła przełomowy wynik ponad 1 miliona egzemplarzy, co uczyniło go najlepiej sprzedającą się grą PC roku 2010 w ciągu pierwszych 24 godzin dostępności.* Wyniki sprzedaży rosły dalej, by po 48 godzinach wynieść ponad 1,5 miliona egzemplarzy, co oznacza, że gra ustanowiła rekord dla najszybciej sprzedającej się strategii w historii. Gra uzyskała także wiele pochlebnych recenzji, w tym nagrody dla najlepszego produktu przyznane przez najważniejsze czasopisma komputerowe.

Jak widzimy Blizzard stawia konkurencji bardzo wysoką poprzeczkę, która z pewnością nie będzie łatwa do pobicia.
Miejmy nadzieję, że dzięki takim produktom jak StarCraft II, będziemy świadkami rewolucji w dziedzinie gier, w której to firmy zapewniające rozrywkę graczom będą w stanie zaspokoić ich coraz to wyższe wymagania.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry