Windows Phone 7: już tylko produkcja

MOBILE, TECHNOLOGIE

Firma Microsoft zakończyła prace nad projektem swojego nowego produktu – Windows Phone 7 i ogłosiła, że projekt zostanie wprowadzony do produkcji. Oficjalna data „wypuszczenia” urządzenia na rynek nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że jego premierę Microsoft przewiduje na październik.

Jak twierdzi Terry Myerson, wiceprezes działu technicznego, Windows Phone 7 będzie najdokładniej przetestowaną mobilną platformą, jaką firma Microsoft kiedykolwiek wydała.
Jak intensywny sprawdzian musiał przejść WP7, zanim podjęto decyzję o wprowadzeniu go do produkcji?
Dziennie blisko tysiąc urządzeń zostało poddanych automatycznym testom, sprawdzano ich działanie łącznie przez ponad pół miliona godzin. Sprawdzono także tysiące niezależnych dostawców software’u, a oprogramowanie dodatkowo przekazano użytkownikom do przetestowania i wydania opinii.

System operacyjny obejmuje integrację z Zune, Bing, XBox Live oraz Facebookiem, współdziała także z wyświetlaczem multi-touch.
Firma Microsoft zapewnia, że jest gotowa do realizacji projektu Windows Phone 7.

Pozostaje zatem poczekać na premierę oraz… cenę nowego urządzenia Microsoftu.

Źródło: Mashable

Powiązane wpisy

  • robak

    Hehe … Ciekawe czy znowu MS zaznie kopiowac konkurencje 🙂

  • bb

    Oby Windows Mobile 7 było lepsze i prostsze w obsludze niż poprzednicy.Smartphone to nie komputer stacjonarny i wymaga prostego w obsludze interfejsu.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry