Pamela Anderson w reklamie Nokii N8?

AKTUALNOŚCI, BIZNES, MOBILE

Firma Nokia jest największym na świecie producentem telefonów komórkowych. Ale jeśli chodzi o smartphony, to niestety przegrywa z iPhonem i urządzeniami opartymi na platformie Android. W związku z tym oczekiwania co do nowych modeli Nokii z systemem Symbian^3 są bardzo wysokie.

Niebawem na rynek wejdzie najnowszy smartphone Nokii – N8. Premiera przewidywana jest na 30 września. To, co jest mocnym atutem komórkowego „kombajnu” szwedzkiej firmy, to 12-megapikselowa kamera i możliwość zapisu wideo w Full HD. Nokia zamierza przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców N8, zatrudniając do krótkiego filmu reklamowego Pamelę Anderson i Eda Westwicka. Film ten ma być nakręcony właśnie kamerą w N8. Co więcej, dwóch fanów będzie miało możliwość wzięcia udziału w produkcji i choć szczegółów scenariusza nie ujawniono, to wiadomo, że jeden wystąpi u boku Pameli w sypialni, a drugi będzie jechał windą z Edem.

Filmowanie rozpocznie się w Londynie 20 września, aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Wielkiej Brytanii.
Czekamy zatem na efekty…

Źródło: Mashable

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry