Gwiazdy YouTube część 3 …

AKTUALNOŚCI, FILM, HUMOR, INTERNET, ROZRYWKA

W dzisiejszej części naszego cyklu „gwiazdy youtuba” chciałbym zaprezentować bardzo utalentowanego artystę którego performance jest dobrze znany pośród internetowej społeczności.

Na filmik Cezarego Nowaka znanego również pod pseudonimem CeZik po raz pierwszy natknąłem się około rok temu. Artysta w swoim filmie Pt „Od tyłu i klasycznie” zaprezentował krótkie urywki znanych utworów muzycznych takich jak np. „Mission Impossible”, „Mniej niż zero” czy „Szklana pogoda” śpiewając je jak w tytule „od tyłu i klasycznie”.

Filmik do tej pory został wyświetlony aż 1708503 razy i spotkał się z dużym zachwytem wśród internautów. Sława Cezarego bardzo szybko rozniosła się po Polsce dzięki czemu mogliśmy zobaczyć go między innymi w TVN-ie w programie Szymon Majewski Show, gdzie „Chłopak na opak” mógł wykazać się swoimi umiejętnościami i zaistnieć na scenie medialnej.

To co wyróżnia CeZika spośród wielu gwiazd internetu, to fakt iż nie zakończył on swoich występów na śpiewaniu od tyłu, lecz pokazał że ma głowę pełną pomysłów udowadniając to w swoich kolejnych internetowych publikacjach takich jak:

– „Kings of Leon – Use somebody”

– „Te ostatnie niedziele”

– seria „Szajka Cezika” jak np „Polska muzyka”

– czy też najnowszy „MerC ‚N CeZik – Forfiter Blues”

Cezary poza sceną medialną jest również wokalistą oraz gitarzystą kapeli Hardony co tylko potwierdza fakt iż jest on bardzo utalentowanym i ambitnym człowiekiem za co z pewnością zasługuje na honorowe miejsce w naszym cyklu „gwiazdy youtuba”.

Cezaremu życzymy dalszych sukcesów na scenie medialnej oraz muzycznej, a wszystkich czytelników Newsfix-a w imieniu redakcji chciałbym serdecznie zaprosić do zapoznania się z repertuarem prezentowanym przez CeZika na jego stronie internetowej www.cezik.com.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry