Nie jesteś jeszcze gotów na pożegnanie lata i wakacji? Poznaj program Vacationer

INTERNET

Ciepła, słoneczna pogoda się skończyła, jest szaro, przygnębiająco, a do tego dni są coraz krótsze… Młodzież wraca do szkoły, a w pracy czekają nas nowe obowiązki. Może jeszcze trudno w to uwierzyć, ale niestety lato praktycznie już się skończyło, a nasze cudowne wakacje to już tylko wspomnienia.

Jeśli nie jesteś do końca gotowy na to, żeby przestawić się znów na tryb pracy, wrzuć kanał „Urlopowicz” (Vacationer), którego ideę zainicjował YouTube. Na oficjalnym blogu YouTube czytamy, że w serwisie nie brakuje filmów wideo, które zachęcają i inspirują do tworzenia planów przyszłych podróży, a nowy program Vacationer przedstawia po prostu najlepsze propozycje fascynujących wycieczek.

Na kanale znajdziemy oferty szybkich wypadów w ciekawe egzotyczne miejsca, filmy wideo z pokazem tańca brzucha do rytmu bębnów czy 24-godzinnym pobytem w Nowym Jorku na przykład.

Może Vacationer nie przyda Ci się tak jak YouTube, gdy masz już na myśli jakiś konkretny cel podróżny. Ale z pewnością jest to świetne miejsce, w którym możesz zebrać nowe pomysły na przyszłe wycieczki, lub po prostu sposób poznawania ciekawych miejsc na Ziemi.

Link do serwisu:
http://www.youtube.com/user/vacationer


Źródło: Mashable


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry