CYKL : Back to the 80’s – Big Business (1988)

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

W dzisiejszym odcinku polecam Wam film z 1988 roku pt: „Big Business”.W latach 40-tych w małym miasteczku w Jupiter Hollow bogaty biznesmen i jego opryskliwa żona nie mogą znaleźć szpitala by móc urodzić dziecko. Jedyną klinika która się tam znajduję należy do lokalnej fabryki i jest dostępna tylko dla jej pracowników. Nie mając innego wyjścia kupuje fabrykę Hollowmade. Jego żona rodzi dwie piękne dziewczynki.

W tym samym czasie mieszkańcy Jupiter Hollow Pan i Pani Ratliff również przybywają do kliniki by urodzić dziecko. Na ich nieszczęście opiekunką nowo narodzonych dzieci jest starsza Pani, która przez pomyłkę zamieszała niemowlakami i doszło do nie zaplanowanej zamiany. Obie pary nazywają dziewczynki jednakowo Sadie i Rose.

Około 40 lat później … Sadie Shelton to wredna szefowa korporacji Moramax. Chce się pozbyć fabryki Hollowmade, która przynosi straty. MIeszkańcy Jupiter Hollow nie zamierzają jednak oddać fabryki w obce ręce i planują wysłać do Nowego Jorku swoje wysłanniczki : Sadie i Rose Ratliff….

W rolach głównych najlepsze aktorki komediowe lat 70 i 80tych Lily Tomlin i Bette Midler.

Dostępność : DVD oraz czasami emisja w TV ostatnio film widziałem na TV PULS oraz VOD TP

Zapraszam za tydzień 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry