Od dzisiaj 13th Street zamiast Hallmark Channel

AKTUALNOŚCI, MEDIA, TELEWIZJA

Dziś kanał Hallmark zmienia nazwę na 13TH STREET Universal. Poznajmy więcej szczegółów na temat nowych programów, które będą emitowane na kanale.

Zapraszamy do oglądania serialu Żona idealna, który w tym roku, podczas 62. edycji nagród Emmy otrzymał kilka nominacji. Archie Panjabi zdobyła nagrodę Emmy dla ‘Najlepszej Aktorki Drugoplanowej w serialu obyczajowym’ za rolę obok Julianny Margulies. Kolejną nagrodą pochwalić się może Kyra Sedgwick, która otrzymała nagrodę dla ‘Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej w serialu obyczajowym’ za postać nieugiętej, szkolonej w CIA Podkomisarz Brendy Leigh Johnson w serialu Podkomisarz Brenda Johnson. To tylko dwa z wielu seriali, których emisja będzie kontynuowana na 13TH STREET Universal po zmianie nazwy z Hallmark Channel, 13 września o 20:00.

W oparciu o cały dorobek Universal, w ramówce 13th STREET znajdą się także ekskluzywne, premierowe filmy i seriale, w tym bijący rekordy popularności w USA i Kanadzie serial policyjny Nowe gliny z udziałem Missy Peregrym. Premierowy odcinek serialu, który już teraz został okrzyknięty w Kanadzie najpopularniejszym show dwóch ostatnich dekad, wyemitowany zostanie 13 września. Serial opowiada o grupie niedoświadczonych policjantów, którzy właśnie skończyli Akademię Policyjną, i muszą szybko nauczyć się, jak wychodzić z zagrażających życie sytuacji. Główny bohater, poszukujący mocnych wrażeń Dov Epstein (Gregory Smith), nie może się doczekać, by stanąć oko w oko z bandytami, podczas gdy Andy McNally (Missy Peregrym) podąża śladami ojca. Czy rekruci udźwigną ciężar, jaki muszą ponieść podczas pełnienia swojej służby?

Na kanale 13th STREET będą także kontynuowane wszystkie najlepsze programy Hallmark Channel. Dalej będziemy mogli oglądać jeden z najlepszych kryminalnych seriali Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar; popularną serię Podkomisarz Brenda Johnson, nowe sezony Dowodów zbrodni i CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas oraz cieszącą się wielkim uznaniem krytyków serię Braterstwo. W ramówce znajdzie się także premierowy film Ryzyko oraz Front z Andie MacDowell (Cztery wesela i pogrzeb) w roli głównej, oparty na motywach bestsellerowych powieści autorstwa Patricii Cornwell.

Kanał ma także nową, interaktywną stronę www.13thstreet.pl przygotowaną specjalnie dla polskich widzów. Można na niej znaleźć informacje o ramówce, programach i poszczególnych odcinkach seriali. Wkrótce pojawią się rownież zwiastuny programów.

13TH STREET Universal to kanał INTRYGI i SENSACJI. Jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. 13TH STREET Universal trzyma widza w napięciu, oferując coraz to nowe zaskakujące i szokujące wątki.  Kanał jest pełen niesamowitych zwrotów akcji i znanych postaci.  Wszystko to sprawia, że kanał ten osiągnął status legendy w innych krajach europejskich.

Podczas najbliższych pięciu lat UNI zainwestuje 200 mln dolarów w nowe produkcje. Obecnie portfolio Universal zawiera ponad 55 tys. godzin seriali telewizyjnych i ponad 9 tys. premierowych filmów.

Powiązane wpisy

 • maria

  Witam! Wszystko w porządku, kanał ok. ale dlaczego niektóre filmy,
  np. Morderstwa w Midsamer emitowane są w wersji angielskiej?
  Przecież nie kazdy ma obowiązek znać ten język. Wiem też, że
  są kopie tych filmów w polskiej wersji – oglądałam, więc co się
  dzieje? Pozdrawiam.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry