Będzie realizacja „Kill Billa” w wersji Bollywood

FILM, ROZRYWKA

Wśród hollywoodzkich hitów, którymi zainteresował się Bollywood, ostatnio znalazł się film Quentina Tarantino „Kill Bill”. Ma powstać remake znanej produkcji, w której główną rolę zagrała Uma Thurman (tak się składa, że jej imię Uma Karuna ma hinduskie pochodzenie).
W bollywoodzkiej wersji zobaczymy natomiast Vidyę Balan, aktorka wystąpiła w takich filmach jak „Paa” czy „Wszystko dla miłości”. Film wyreżyseruje Sujoy Ghosh, znany z pracy przy prudukcji „Aladin”.

Dla przypomnienia, „Kill Bill” opowiada o krwawej zemście Beatrix Kiddo (Panna Młoda), jakiej bohaterka pragnie dokonać na tytułowym Billu, szefie gangu do którego niegdyś należała, a który zdradził ją w dniu jej ślubu wymordowując wszystkich zebranych podczas ceremonii. Tylko Kiddo cudem uchodzi z tej masakry żywa, a po wybudzeniu się ze śpiączki po czterech latach rozpoczyna poszukiwanie winnych zdrady…

Ciekawe, jak będzie wyglądała bollywoodzka wersja krwawego filmu Tarantino i czy również nie zabraknie w niej japońskich akcentów.

Źródło: Filmweb24

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry