Pobyt w luksusowym hotelu za grosze ?

AKTUALNOŚCI, BIZNES, CIEKAWOSTKI, INTERNET, STRONY WWW

Nową propozycją dla osób podróżujących i lubiących luksusowe hotele oraz dreszczyk emocji jest offandaway.com. Portal, który wystartował w maju br. zdobywa dużą rzeszę użytkowników głównie w USA. Dlaczego ? Na czym polega korzystanie z offandaway ?

Strona działa na zasadach zmodyfikowanej aukcji internetowej w której może wziąć udział każdy po wykupienia każdorazowego licytowania za 1$. Każde zalicytowanie wydłuża czas aukcji o X sekund. Wygrywa ostatnia osoba składająca ofertę. Do wylicytowania : Pobyty w luksusowych hotelach. Mashable twierdzi, że to innowacyjna usługa. Śmiemy wątpić w te stwierdzenia. Zapewne natknęliście się w polskim internecie na dziesiątki stron typu aukcja za grosik na których to możecie wygrać drogie przedmioty za niewielkie kwoty (od ok 2008 roku takie strony są dostępne u nas w Polsce) .

Zasada takich aukcji jest prosta i np:
– wykupujesz ilość licytowań za np. 10zł
– każda oferta podwyższa kwotę przedmiotu o 10 groszy pomniejszając tym samym Twoje konto i zwiększając czas zakończenia o 10 sekund
– wygrywa osoba która jako ostatnia złoży swoją ofertę i zakończy się odliczanie zegara

Bez wątpienia, takiego typu „aukcje” są bardzo uzależniające. Złuda i niewielkie prawdopodobieństwo wygranej może doprowadzić do tego, że do równie drogiej nagrody dołożymy całkiem grube pieniądze z własnej kieszeni.

Jedynym plusem offandaway.com jest to, że nie ma możliwości automatycznego licytowania i wszelkie działania wykonuję rzeczywiście żywa osoba (w odróznieniu do tego co się dzieje na naszym rynku)

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry