Kings Of Leon „Radioactive”, tak na dobry początek

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA

Radioactive to tytuł nowego singla zespołu Kings Of Leon, który promuje nadchodzący album „Come Around Sundown”. Premiera już 18 października. Czy po fenomenalnym „Only By the Night” i nowa płyta zespołu z Nashville pokryje się w Polsce złotem?

Fani odliczają już dni, fanki pewnie godziny, póki co możemy cieszyć się teledyskiem do pierwszego singla „Radioactive”, który wygląda następująco…

Dla trzech braci i kuzyna z Kings Of Leon będzie to już piąty album w karierze. Materiał na płytę „Come Around Sundown” został zarejestrowany w nowojorskim studiu Avatar i wyprodukowany przez współpracujących wcześniej z KOL producentów: Angelo Petraglie i Jacquire Kinga.

„Come Around Soundown” zapowiadany jest na godnego następcę albumu ‘Only By the Night’, który rozszedł się w nakładzie ponad 6.000.000 egzemplarzy i zdobył aż 4 statuetki Grammy. Warto dodać, że album „Only By the Night” zyskał w naszym kraju status złotej płyty. Polscy fani zespołu mieli szansę zobaczyć grupę podczas zeszłorocznego festiwalu Open’er w Gdynii. Miejmy nadzieję, że grupa odwiedzi Polskę podczas trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo.

Pełna lista piosenek z podstawowej wersji albumu ‚Come Around Sundown’.

The End
Radioactive
Pyro
Mary
The Face
The Immortals
Back Down South
Beach Side
No Money
Pony Up
Birthday
Mi Amigo
Pickup Truck

Czy wśród czytelników NEWSFix Magazine są fani Kings Of Leon? Jak się podoba nowy singiel?

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry