FASTSIGNS drukuje coraz więcej kodów QR

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GADŻETY, TECHNOLOGIE

FASTSIGNS to nazwa firmy, która zajmuje się drukowaniem graficznych kodów QR na zamówienie z jakichkolwiek branży, nie tylko dla sklepów. Wynalezione w 1994 roku i szczególnie popularne w Japonii kody służą temu, aby skanując je za pomocą specjalnej aplikacji w przenośnym urządzeniu (np. telefonie komórkowym) mieć dostęp do różnych treści dotyczących produktu, na którym to właśnie umieszczony został kod QR.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że taka inicjatywa pojawiła się w jednej z amerykańskich sieci winiarskich, która zaczęła umieszczać kody QR na butelkach swoich win, aby pomóc klientowi w wyborze właściwego dla siebie trunku. Okazuje się, że technologia ta przyjęła się, gdyż firma FASTSIGNS ma coraz więcej zamówień, a liczba zainteresowanych nową (poniekąd) technologią branży wciąż rośnie. Znajduje ona zastosowanie np. na osobistych wizytówkach, pojazdach, książkach, billboardach z reklamą nieruchomości i w wielu, wielu innych dziedzinach…

Firma FASTSIGNS jest głęboko przekonana, że mnóstwo przedsiębiorstw mogłoby naprawdę skorzystać z technologii kodów QR, jeśli by tylko o niej więcej wiedziało.

Źródło: GoMo News


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry