Czołowe polskie wydawnictwa wprowadzają e-booki na e-czytniki

BIZNES, GADŻETY, MEDIA, PRASA, TECHNOLOGIE

Świat Książki, WAB, Zysk i Ska, Runa, Nasza Księgarnia, Znak oraz 25 innych wydawnictw wprowadza do swojej oferty e-booki w formacie ePUB, które są przeznaczone na e-czytniki. Pierwszym Wydawnictwem, które oficjalnie rusza ze sprzedażą e-booków w formacie ePUB jest Świat Książki. Zainteresowanie tematem e-booków jest bardzo duże, ePUBami interesują się również sami autorzy. Jednym z największych zwolenników e-booków jest między innymi Janusz L. Wiśniewski. Wkrótce dostępne będą również ePUBy z Wydawnictwa Czarna Owca, Harlequin oraz Prószyński i Ska.

„W postaci e-booków dostępnych będzie na początek 800 tytułów, stopniowo będą dochodzić kolejne w tym nowości i bestsellery” – deklaruje Małgorzata Błaszczyk z Virtualo, które odpowiada za proces digitalizacji treści książek z formy tradycyjnej do formatów cyfrowych. Wśród nowości już wkrótce pojawią się tytuły ze Świata Książki, WAB i Wydawnictwa Czarna Owca.

E-booki pojawią się również w sieci dystrybucji Virtualo, co oznacza, że ePUBy z najbardziej znanych i lubianych polskich wydawnictw będą wkrótce dostępne na empik.com, na Amazonce i innych witrynach partnerskich Virtualo.

Materiały: Virtualo

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry