Gotowe na wszystko – sezon siódmy w TV

ROZRYWKA, SERIALE TV

Dla wszystkich fanów serialu ,,Gotowe na wszystko” mamy znakomitą wiadomość!
Niedawno miała miejsce premiera pierwszego odcinka 7. serii przygód mieszkańców z Wisteria Lane. Wprawdzie widzowie w Polsce będą musieli na nią jeszcze trochę poczekać, ponieważ Polsat, który wykupił prawa do serialu zapowiedział premierę najnowszej serii dopiero na listopad 2011 roku, ale my już dziś zdradzimy co nowego u czterech przyjaciółek i ich sąsiadów.

Lynette urodziła córeczkę, ale to nie jej, lecz starej przyjaciółce z college’u będzie musiała poświęcić najwięcej uwagi. Bree i Olson zdecydują o separacji. Susan, która w 6. serii popadła w kłopoty finansowe, będzie musiała przeprowadzić się do gorszego mieszkania i zacznie pracę w porno biznesie. Ale i tak największa rewolucja szykuje się w życiu Gabi.

8 lat temu w szpitalu podmieniono jej dziecko. Oliwy do ognia doleje Paul, mąż Mary Alice, który po 10 latach spędzonych w więzieniu powróci na Wisteria Lane i będzie chciał się zemścić na sąsiadach za to, że kiedy odsiadywał wyrok, nikt go nie odwiedził.

W 7. sezonie ,,Gotowych na wszystko” nie zabraknie intryg i kłamstw. Jak na razie najnowsza seria zapowiada się na bardzo interesującą i z pewnością nie będzie gorsza od poprzednich. Miejmy nadzieję, że telewizja FOX Life zakupi i wyemituje najnowsze odcinki jeszcze w tym roku 🙂

Autor: Bożena Skubacz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry