Cyfrowy Polsat wydaje swój program telewizyjny!

AKTUALNOŚCI

Podczas ostatnich badań sondażowych aż 86% klientów Cyfrowego Polsatu wyraziła chęć otrzymywania darmowego przewodnika telewizyjnego. Cyfrowy Polsat wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich abonentów. Wydawanie tygodnika zlecił wydawnictwu Axel Springer.


,,Tv2 Tygodnik” jest całkowicie bezpłatny i zawiera program aż 79 kanałów dostępnych za pomocą Cyfrowego Polsatu. Oprócz tego czytelnicy mogą w nim znaleźć wywiady z gwiazdami, opisy seriali, czy komentarze sportowe. Nie zabrakło też porad kulinarnych i krzyżówek.

„tv2TYGODNIK” to także unikalna, bezpośrednia platforma komunikacji z abonentami. W sekcji Cyfrowego Polsatu znajdą oni informacje o nowościach w ofercie, bieżących promocjach, nowinkach technologicznych i wszystkich innych istotnych dla nich kwestiach.

Pierwsze egzemplarze „tv2TYGODNIKA” trafią aż do 3,2 miliona polskich gospodarstw domowych, będących abonentami Cyfrowego Polsatu. Dystrybucja do pełnej bazy abonentów będzie realizowana etapami i dostarczana bezpośrednio na ich adres korespondencyjny. Magazyn docelowo będzie docierać do subskrybentów, którzy wyrażą zgodę na jego cykliczne otrzymywanie.Tegoroczne wydania „tv2TYGODNIKA” ukażą się kolejno: 18 października, 2, 11 i 29 listopada oraz 13 i 27 grudnia.

Autor: Bożena Skubacz/Rafał Kudlinski
Źródło: Cyfrowy Polsat

Powiązane wpisy

 • Jerzy

  Porządna firma powinna poinformować swoich odbiorców dlaczego programy od stycznia nie są wysyłane!!!

 • TIMUR

  No u mnie jest podobnie…ostatni program jaki otrzymałem był to ten z końca grudnia a do tej pory nic chociaz BOK odpisał że dołożą staran żeby otrzymywać go bez problemów

 • Ma.

  Czy oni to jeszcze wysyłają? w lutym nie dostałam żadnego programu…

 • Ewa

  No niestety do mnie tez przestały przychodzić….Na poczatku było ok, ale ostatni numer jaki otrzymałam to ten z poczatku stycznia.

 • gizela

  beznadzieja czekam od stycznia gazety nie było ani raz w centrum obsługi nikt nic nie wie wielki niewypal

 • Anna

  Gazeta bardzo dobra tylko żeby przychodziła bo ja ostatnio dostałam w grudniu a teraz mamy luty Żal

 • Paweł

  Czy to kpina? Na początek dostawałem przeterminowaną gazetę. Później z opóźnieniem /po weekendzie/. A ostatnio czekam bez nadziei,bo to już środa.Program zaczyna się od piątku.Za musztardę po obiedzie podziękuję.Myślę, że szanująca się platforma coś z tym zrobi, zanim doliczy do abonamentu.

 • ADA

  Gazeta super!Niestety od piątku jesteśmy bez programu!Kto zawinił?POLSAT?POCZTA?Kupiłam TELETYDZIEŃ i program mamy od 4.02.Kupa nerwów.

 • Elżbieta Sypniewska elapy@wp.pl

  Gazeta bardzo przydatna ,tylko żeby jeszcze przychodziła w terminie , a nie jak do mnie z tygodniowym opóżnieniem .


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry