Film dnia: Salt

AKTUALNOŚCI

„Salt” to kino akcji w reżyserii Philipa Noyce. Pierwszoplanowe role przyznane są tu wielkim gwiazdom kina, Angelinie Jolie, Danielowi Olbrychskiemu i Chiwetel Ejioforowi. Film opowiada nam o amerykańskiej agentce Salt, która pewnego dnia zostaje oskarżona o bycie rosyjskim szpiegiem i o zaplanowanie zamachu na prezydenta Rosji.

Przerażona całą sytuacją ucieka kolegom i rozpoczyna się jej pościg. Nikt nie wie kim Salt tak naprawdę jest. Inni agenci są w kropce bo była ona dla nich dobrym współpracownikiem, a teraz może się okazać rosyjskim szpiegiem. Dynamika, szybkość i ciągła akcja charakteryzują fabułę. Bardzo fajny pomysł zrealizowany w dobrym stylu.

Jeśli chodzi o aktorów to byłam pełna podziwu talentom Daniela Olbrychskiego. Polski aktor świetnie wcielił się w swoją rolę, niczym nie odstępował swą grą aktorską od Angeliny. Muzyka stworzona do kina akcji, bardzo dobrze oglądało się całość. Efekty specjalne zrobione w dobry sposób były główną ogniskową filmu. Reasumując świetna puenta z rewelacyjną obsadą aktorską. Całość dobrze stworzona. Już nie mogę się doczekać kontynuacji „Salt”, ponieważ zakończenie nieprzewidywalne i myślę, że pojawi się druga produkcja tego pomysłu.

Oglądała: Dominika Czechowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry