PSP2? PlayStation Phone? Zeus? czyli czym zaskoczy Graczy firma Sony

CIEKAWOSTKI, GADŻETY, GRY, ROZRYWKA, TECHNOLOGIE

Już od jakiegoś czasu w sieci krążą pogłoski odnośnie nowej konsoli przenośnej od firmy Sony. Jak zwykle firma nie potwierdza żadnych doniesień o nowym gadżecie. Jednak temu „wyciekowi” zdjęć tajemniczego urządzenia nie chcą jednoznacznie zaprzeczyć. Czy tak będzie wyglądać następca PSP?

Serwis Engadget opublikował pierwsze zdjęcia sprzętu PlayStation Phone, który ma łączyć w sobie funkcjonalność telefonu komórkowego i przenośnej konsoli. Jeżeli zdjęcia są prawdziwe, ze strony Japońskiej firmy zapewne jest to odpowiedź na niezwykle popularnego IPhone’a, który z grami radzi sobie świetnie.

Jak podaje serwis nowa konsola (znana również pod nazwą kodową jako „ZEUS”) ma funkcjonować w oparciu o system operacyjny Android 2.X (nie jak wcześniej spekulowano 3.0).

Na uwagę zasługuje fakt, iż zaraz po wycieku zdjęć PlayStation Phone, firma Sony na swojej stronie opublikowała oświadczenie jakoby przedstawione fotografie były „bez wątpienia nieprawdziwe”. Informację po kilku godzina zmieniono na następującą treść: „Firma Sony nie komentuje pogłosek i spekulacji odnośnie nowego sprzętu”. Niby nic wielkiego, ale świat elektronicznej rozrywki czekający na nowe dziecko Sony został mocno poruszony.

Gdyby tak miała wyglądać nowa konsola PSP bylibyście zainteresowani? Czyżby szykowała się konkurencja dla popularnego IPhone’a?

Źródło: Engadget.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry