„Szybki jak błyskawica” i „Powrót do przyszłości” w nowych odsłonach tej zimy

AKTUALNOŚCI, FILM, GRY, ROZRYWKA

Od premiery kultowego filmu Days of Thunder (Szybki jak błyskawica – uwielbiam polskie tłumaczenia) minęło już 20 lat. Czas leci a Tom Cruise wciąż taki sam:) A propos mijającego czasu, co byście powiedzieli na kontynuację trylogii „Powrót do Przyszłości”? Tak się składa, że obie filmowe produkcje doczekają się kontynuacji w postaci gier w które zagramy już tej zimy.

Z okazji 20 lecia filmu „Szybki jak błyskawica” powstanie gra Days of Thunder: Arcade dla konsoli Xbox 360. Posiadacze konsoli Microsoftu z sentymentem wspominający postać buntowniczego kierowcy wyścigowego Cole Trickle’a będą mogli zakupić tytuł za pośrednictwem usługi Xbox Live. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, będą to oczywiście wyścigi. W Days of Thunder: Arcade pogramy w trybach Single i Multiplayer, możemy również liczyć na potyczki z innymi graczami online.

Przyznam się, że jako wielki fan trylogii „Powrót do Przyszłości”, który (chyba) za życia nie doczeka się deskolotki, wiadomość o kontynuacji przygód Martiego i Doc’a przyjąłem z wielkim entuzjazmem. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Telltale Games, które na swoim koncie ma m.in. platformówki z serii Sam & Max, czy Wallace & Gromit.

Na razie o samej grze wiadomo jedynie tyle, że wydarzenia w których weźmiemy udział będą rozgrywały się pół roku po tych mających miejsce w trzeciej części filmu. Miłym akcentem jest również fakt, że sam Christopher Lloyd użyczy swojego głosu postaci szalonego naukowca Emmett’a Lathrop’a „Doc’a” Brown’a. Michael J. Fox nie mógł wcielić się niestety w Martiego ze względu na stan zdrowia. Aktor od kilkunastu lat cierpi na chorobę Parkinsona. Twórcom gry udało się natomiast znaleźć początkującego aktora, który brzmi dosłownie jak filmowy Martie. Zresztą posłuchajcie sami.Egranizacje filmowych hitów trafią do nas już tej zimy. Zagracie?

  • Radek

    Jasne ze zagram .. uwielbiam trylogie „powrót do przyszłości” . Dla chetnych aktulanie 3 czesci emitowane sa na Ale Kino! 🙂 pozdrawiam …


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry