Samsung Galaxy Tab za 2999 PLN

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, TECHNOLOGIE

Ten poręczny gadżet to prawdziwe wcielenie wielozadaniowości. Kompaktowe wymiary, dostęp do internetu, zaawansowane możliwości komunikacyjne i multimedialne składają się na elementy stanowiące kwintesencję mobilnej wszechstronności. Co więcej, każdy może sprawić, że jego tablet będzie jedyny w swoim rodzaju – a wszystko to dzięki dostępowi do tysięcy aplikacji na Android Market i usług Google.

Galaxy Tab łączy w sobie funkcje m.in. notebooka, telefonu komórkowego oraz przenośnego odtwarzacza multimediów. Na dużym, 7-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości z powodzeniem można oglądać filmy, słuchać muzyki, surfować po Internecie, czytać książki i magazyny, obrabiać zdjęcia i w wiele innych.

Każdy użytkownik może swobodnie wybierać, czy ma ochotę na rozmowę telefoniczną, wysłanie maila, przesłanie wiadomość do znajomego na portalu społecznościowym czy skorzystanie z opcji wideorozmów. Wystarczy tylko uruchomić jedną aplikację – Social Hub – wygodne narzędzie integrujące m.in. kontakty, wiadomości, e-maile, wpisy do kalendarza w jednym miejscu.

Źródło: Samsung Polska


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry