„Wyjście z cienia”- szczera spowiedź Jacka Poniedziałka

ROZRYWKA

Szokująca, prowokacyjna, do bólu szczera- te słowa najlepiej charakteryzują książkę „Wyjście z cienia” Jacka Poniedziałka. Krakowski aktor, znany głównie z serialu „M jak Miłość” opisuje w swojej książce środowisko gejów w Polsce, w którym według aktora zdrady, przygodny seks, brak miłości, są czymś zupełnie powszednim. Czytelnicy mogą poznać ten świat bez żadnej cenzury.

Jacek Poniedziałek w swojej książce dokonuje swoistej spowiedzi. Aktor, który pięć lat temu przyznał się, że jest homoseksualistą, opowiada tym, jak się żyje gejom w Polsce, jak wygląda to środowisko od środka. W „Wyjściu z cienia” aktor ujawnia także wiele szczegółów z prywatnego życia m.in. opowiada o swoich przygodnych kochankach (jednym z nich był nawet świeżo wyświęcony ksiądz) oraz o poważnym, długoletnim związku z mężczyzną.


Chociaż homoseksualizm jest głównym wątkiem „Wyjścia z cienia”, to nie znaczy, że jedynym. Aktor opowiada również o swoim dzieciństwie, o latach szkolnych i początkach kariery, kiedy to przeniósł się z Krakowa do Warszawy, o szacunku do papieża, Jana Pawła II, a także zdradza swoje poglądy np. aktor jest przeciwny zawieraniu małżeństw przez homoseksualistów.
„Wyjście z cienia” to szczere wyznania znanego aktora, które wysłuchała i spisała Renata Kim.

Autor: Bożena Skubacz
Źródło: queercafe.pl


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry