TVP szykuje się do zimy

ROZRYWKA, TELEWIZJA

TVP szykuje się już do zimy! Na antenach Telwizji Polskiej widzowie będą mogli oglądać zmagania polskich zawodników.  Już 26. listopada Adam Małysz wystartuje w kwalifikacjach do konkursu w skokach narciarskich, które odbędą się w Kuusamo. Relację będzie można oglądać na antenie TVP Sport, za to zawody Pucharu Świata, tradycyjnie, będą relacjonowane na antenie TVP1.

W tym roku komentować je będzie Włodzimierz Szaranowicz, a studio poprowadzi Maciej Kurzajewski. Za to na antenie TVP2 będzie można podziwiać zaciętą walkę o Puchar Świata Justyny Kowalczyk. Drugi program Polskiej Telewizji pokaże na żywo wszystkie biegi polskiej zawodniczki.
TVP nie zapomina również o Tomaszu Sikorze, biathloniście, srebrnym medaliście z Turynu. Jego zmagania będzie relacjonować TVP Sport. Oprócz Pucharu Świata na antenach TVP znajdą się Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym, Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie figurowym, Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim oraz Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie szybkim.

Autor: Bożena Skubacz
Źródło: TVP


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry