Kinect dla XBox 360 od 590zl

AKTUALNOŚCI, TECHNOLOGIE

Kinect, jak żadna inna dostępna obecnie na rynku tehcnologia, potrafi przełożyć język ludzkiego ciała na komunikaty rozumiane przez konsolę, zmieniając tym samym każdego z nas w niezwykły kontroler. Wystarczy po prostu stanąć na chwilę przed czujnikiem Kinect, a system sam zeskanuje ciało gracza i przeniesie wszystkie jego ruchy w wirtualny świat gier komputerowych. To bardzo proste – widząc na ekranie piłkę, można ją kopnąć, rzucić lub złapać za pomocą naturalnych ruchów. Żadnych przycisków, żadnych barier, technologia właśnie stała się ludzka.

Największa premiera w historii konsoli Xbox 360 odbyła się równocześnie w dwudziestu trzech krajach w Europie.

„To z czym mamy doczynienia w przypadku Kinect to rewolucja w dziedzinie domowej rozrywki – użycie zaawansowanej technologii, która potrafi rozpoznać nasze gesty i przełożyć je na język konsoli daje każdemu z nas możliwość stania się częścią innego świata” – powiedział Chris Lewis, Vice President of the Interactive Entertainment Business. „Spodziewamy się sprzedaży 2 milionów sensorów Kinect w całej Europie do końca tego roku – to aż 40% planowanej światowej sprzedaży tego urządzenia. To obrazuje jak ważna jest dla nas Europa.”

Już od dzisiaj za pomocą Kinect będzie można zagrać w wiele gier wykorzystujących bogate możliwości nowej technologii – taniec, fitness, sport, wyścigi czy inne gry rodzinne pozwolą oderwać się od kanapy i wejść w świat magicznej rozrywki z konsolą Xbox 360.

Wideo Kinect

Dzięki sensorowi Kinect dla Xbox 360, można prowadzić rozmowy wideo na ekranie Twojego telewizora za pośrednictwem usługi Wideo Kinect (wymaga to złotego abonamentu). Wideo Kinect jest usługą łatwą i intuicyjną w użyciu – nie potrzeba do niej dodatkowych kontrolerów czy zestawów słuchawkowych, a wybór rozmówcy dokonuje się dzięki prostym wskazaniom ręki.
Lista gier obsługujących Kinect:

1. Kinect Sports
2. Kinect Adventures
3. Kinectimals
4. Dance Central
5. Your Shape: Fitness Evolved
6. Kinect Joy Ride
7. Zumba Fitness
8. The Biggest Looser: Ultimate Workout
9. EA SPORTS Active 2
10. DECA Sports Freedom
11. Fighters Uncaged
12. Motionsports
13. Sonic Free Riders
14. Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1
15. Game Party In Motion

Kinecta w promocyjnej cenie 590zl widzieliśmy w MediaMarkt.
Czy uważacie, że sprzęt jest warty tak wysokiej ceny?

Powiązane wpisy

  • Mateusz

    Tak 🙂 Zabawa jest przednia!


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry