Ranking najlepszych wirtualnych sklepów

AKTUALNOŚCI, BIZNES, INTERNET

Zbliżający czas świąt skłania do internetowych zakupów. Przy wyborze wirtualnego sklepu może być pomocny ranking stworzony przez dziennikarzy portalu Money.pl oraz tygodnika Wprost. Badaniu poddane zostało ponad 100 sklepów w Polsce, które oceniane były pod kątem ponad 60 kryteriów w 10 kategoriach.

Photo credit: Wikipedia

Badania wskazują, iż od zeszłego roku uległa zdecydowanej poprawie jakość kontaktu z klientem, rzetelność konsultantów oraz dostępność różnych form płatności, jak widać zmienia się podejście handlowców do klienta.

Coraz więcej sklepów oferuje również możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru oraz różne programy lojalnościowe, co również zachęca większą liczbę osób do skorzystania z usług danego sklepu. Wśród sklepów oferujących asortyment elektroniczny i AGD pierwsze miejsce zajął sklep komputronik.pl, za nim uplasowały się sklepy neo24.pl i euro.com.pl.

W kategorii kultura i rozrywka wygrywają sklepy: gandalf.com.pl, merlin.pl i na 3. pozycji kolporter.pl. Ranking ten na pewno nie pomoże nam wybrać prezentu, ale będzie wskazówką, gdzie najlepiej robić wirtualne zakupy.

Pełne zestawienie jest dostępne na stronie: http://ranking.money.pl/2010

Autor: Paulina Paszko
Źródło: http://ranking.money.pl/2010


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry