„Dr.Henry”- czy powtórzy sukces „Dr. House’a”?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, SERIALE TV

Popularność seriali o lekarzach i szpitalach wciąż jest ogromna. Dlatego wciąż powstają nowe serie takich seriali jak „Chirurdzy”, „Hoży doktorzy” czy „Dr.House”. Uwielbienie widzów nic, a nic się nie zmniejsza.

Hossę na seriale o tematyce medycznej zamierza więc wykorzystać amerykańska stacja NBC, tyle że jej najnowszy pomysł jest dosyć kontrowersyjny.
Bohaterem najnowszej produkcji ma być ekscentryczny doktor Henry, który wraz z zespołem swoich zaufanych współpracowników leczy ciekawe przypadki chorób.
Fani „Dr. House” zarzucili stacji plagiat. Ta jednak odpiera zarzuty twierdząc, że podobieństwo imion jest zupełnie przypadkowe, natomiast tematyka diametralnie różna. Doktor Henry bowiem ma być psychiatrą, który w swoim prywatnym szpitalu będzie pomagał wyjść chorym z najdziwniejszych przypadków chorób psychicznych.

Istnieje jednak obawa, że serial „Dr. Henry” nie powtórzy sukcesu innych medycznych seriali, ponieważ fani „Dr.House”, których śmiało można liczyć w dziesiątkach milionów, zbojkotują nowy serial.

Autor: Bożena Skubacz
Źródło: NBC/www.kulturaonline.pl


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry