Dziś premiera filmu „Zaplątani”

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Jak zapewnia dystrybutor filmu, jest to „mocno wyczesana” komedia po której możemy się spodziewać przygody i humoru. „Zaplątani” najnowszy film animowany w wersji 3D wchodzi dziś do kin.


Flynn uroczy rozbójnik uciekając przed podobnymi sobie rzezimieszkami, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Okazuje się jednak, że nie była ona tak do końca opuszczona. Wieżę zamieszkuje urocza księżniczka Roszpunka, której piękne i długie włosy mają magiczną moc. Księżniczka tkwi na wieży już wystarczająco długo, że marzy jej się pełna przygód podróż, podczas której poznałaby nieznany dotąd świat. Osobą, która może jej to zapewnić jest Flynn, który staje się jej przepustką do wolności.
Film ma dziś swoją premierę. W polskiej wersji dialogi Flynna i Roszpunki czytają Maciej Stuhr i Julia Kamińska, dla której „Zaplątani” był debiutem dubbingowym.„Zaplątani” to film, który rozbawi nie tylko najmłodszych widzów. A wzruszające i romantyczne momenty wycisną łzy nie tylko z oczu dziewczyn. Dlatego zapraszamy do kin!

Autor: Bożena Skubacz
Źródło: mat. dystrybutora


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry