Co odkryła Angelina Jolie na planie swojego najnowszego filmu?

CIEKAWOSTKI, FILM, ROZRYWKA

Niedawno pisaliśmy, że Angelina Jolie ma problemy z uzyskaniem zgody na kręcenie zdjęć do swojego najnowszego filmu w Bośni. Wszystko z powodu scenariusza. „The Untitled Love Story” opowiada bowiem historię miłosną, która przydarzyła się podczas wojny w krajach byłej Jugosławii. Bośniacka kobieta zakochuje się w swoim oprawcy.

Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images

Na szczęście Jolie uzyskała ponowną zgodę na kręcenie w Bośni i zdjęcia do filmu właściwie zostały już zakończone. Z tej okazji aktorka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, w jaki sposób przygotowywała się do wyreżyserowania swojego pierwszego w życiu filmu.
Przygotowania do „The Untitled Love Story” zajęły Angelinie aż pół roku! W tym czasie aktorka oglądała filmy i czytała książki na temat wojny na Bałkanach, a także spotykała się ze zwykłymi ludźmi, którzy przeżyli wojnę. Jolie spotykała się ze wszystkimi stronami konfliktu, dlatego w swoim filmie starła się zawrzeć wszystkie punkty widzenia.Angelina Jolie w ostatnim wywiadzie przyznała także, że nowe zajęcie bardzo jej się spodobało. Dlatego aktorka poważnie się zastanawia nad porzuceniem aktorstwa i poświęceniu się reżyserowaniu filmów.

Autor: Bożena Skubacz
Źródło: Serwisy ‚plotkarskie’ 😀

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry