„Jak choinka to Jedynka”

CIEKAWOSTKI, MEDIA, TELEWIZJA

Święta to czas, kiedy bardziej, niż zwykle chcemy pomóc potrzebującym. W tym roku, z powodu powodzi, potrzebujących jest o wiele więcej. Na szczęście TVP1 nie zapomniała o ludziach ciężko doświadczonych przez żywioł. „Jak choinka to Jedynka” to akcja TVP1, w której gwiazdy telewizyjne zaproszą powodzian do wspólnej wieczerzy.

W Wigilię w studiu w Warszawie prezenterzy TVP1 m.in. Krzysztof Ziemiec oraz Robert Janowski podzielą się opłatkiem oraz zaśpiewają kolędy wraz z rodzinami, które ucierpiały podczas powodzi. Wspólna, uroczysta wieczerza rozpocznie się o godzinie 19.05, a jej gospodarzami będą Iwona Schymalla i Paweł Pochwała. Podczas całej akcji widzowie TVP1 będą mogli wysłać SMS, który wspomogą powodzian.

Autor: Bożena Skubacz
Źródło: TVP

Powiązane wpisy

  • Joanna

    Witam, ja tylko chciałam powiedzieć, że dobrym pomysłem byłoby żeby ludzie mieszkający tak jak ja na wyspie mogli również wysyłać sms-y, my niestety często nie mamy możliwości wysłania sms-a z polskiej sieci. Dlatego może mógłby ktoś stworzyć taką możliwość słania sms-ów z Anglii czy Irlandii (z obecnych na tutejszym rynku sieci telekomunikacyjnych. My również chcielibyśmy pomóc.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry