Justin Bieber traci głos!?

AKTUALNOŚCI, MUZYKA

Aktualnie nie ma chyba w Polsce nikogo, kto chociażby nie kojarzył tego słynnego nastolatka. Justin Bieber, bo o nim mowa ostatnio przyznał, że korzysta z trenera wokalnego!


Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że młody wokalista sławę zyskał dzięki swojemu, delikatnemu, niemalże dziewczęcemu głosowi. Niestety okres dojrzewania nie oszczędza nikogo i barwa głosu Justina zaczęła się zmieniać. Niektórzy zapewne odetchnęli z ulgą, niektórzy złapali się za głowę. Jednak nastoletni gwiazdor zatrudnił trenera wokalnego, który ma pomóc mu przejść i zaakceptować „nowy głos”.

„Mój głos definitywnie się zmienia. Jest coraz niższy. Myślę, że każdemu zmienia się barwa głosu. Tak po prostu trzeba to przejść. Mam obok siebie trenera, który mam mi w tym pomóc”– wyjawnił popularny szesnastolatek.

Dodatkowo piosenkarz zaznaczył, że tylko jeden dzień w tygodniu może poświęcić normalnemu życiu.

„Muszę mieć przynajmniej jeden dzień wolny dla swojej rodziny – dla mamy, brata i siostry. Żyje się tylko raz, ale z drugiej strony jak moje rodzeństwo dorośnie będzie ze mnie dumne” – refleksyjnie stwierdził Bieber.

Autor: Ada Struś
Źródło: nme.com

  • kamil

    bedzie innej piosenki spiewac takie spokojne…
    chociaz to nie takie latwe


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry