Premiery seriali „Hotel 52” i „Szpilki na Giewoncie” w ipla

AKTUALNOŚCI, SERIALE TV

Już od dziś dostępne są w telewizji internetowej ipla kolejne sezony najpopularniejszych seriali Telewizji POLSAT -„Hotelu 52” i „Szpilek na Giewoncie”. Tylko użytkownicy ipla będą mogli obejrzeć najnowsze odcinki swoich ulubionych seriali wcześniej niż widzowie przed telewizorem.

Dla wszystkich wiernych widzów „Hotelu 52” i „Szpilek na Giewoncie” telewizja internetowa ipla przygotowała niespodziankę. Na antenie Polsatu premierowe odcinki nowych sezonów będzie można zobaczyć w czwartek 24 lutego. W ipla będą dostępne już dziś, czyli na tydzień przed premierą telewizyjną.

Po raz trzeci otworzą się dla widzów drzwi luksusowego „Hotelu 52″, w którym przeplatają się miłosne historie, kryminalne dramaty, zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy, które nie pozwalają personelowi odetchnąć. Każdy kto zawita do Hotelu 52, wydaje się skrywać wstydliwy sekret lub zagadkę z przeszłości, oczekującą ujawnienia. Rozwiną się również wątki bohaterów, którzy dotąd pozostawali na drugim planie.

Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów, a przede wszystkim ulubione postaci i zakopiańskie krajobrazy – to wszystko czeka na widzów w drugim sezonie „Szpilek na Giewoncie”. Zobaczą dobrze znanych bohaterów, bez których szczególnie panie, nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów: nieziemsko przystojnego Bartka (Krzysztof Wieszczek) oraz sympatycznego Niedźwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa).

Info: Polsat

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry